Aktualności

Zawieszona działalność Klubu Senior+ w Łużnej

Zawieszona działalność Klubu Senior+ w Łużnej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łużnej informuje, iż na podstawie Decyzji nr 138/2020 (Polecenie 214/2020) Wojewody Małopolskiego, od dnia 16 października 2020 r. do odwołania zawieszona została działalność Klubu Senior + w Łużnej.

Konkursy GUS w czasie PSR 2020

Konkursy GUS w czasie PSR 2020

Szanowni Państwo, Jesteśmy na półmetku zbierania informacji w Powszechnym Spisie Rolnym 2020.

KOMUNIKAT ws. OZE dla mieszkańców gmin członkowskich klastra

KOMUNIKAT ws. OZE dla mieszkańców gmin członkowskich klastra "Biała - Ropa”

Informujemy, że Wykonawca instalacji OZE (SANITO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie), przystępuje do realizacji zadania pn. „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin członkowskich klastra energii Biała - Ropa” na terenie Gminy Łużna.

Rachmistrz może spisać bezpośrednio

Rachmistrz może spisać bezpośrednio

Rachmistrz spisowy może realizować spis rolny metodą wywiadu telefonicznego lub wywiadu bezpośredniego.

ARiMR: Dotacje na małe przetwórstwo i RHD

ARiMR: Dotacje na małe przetwórstwo i RHD

a dwa tygodnie, 26 października, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”, czyli na tzw. małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny.

Ze smutkiem i żalem żegnamy Panią Marię Tarsa

Ze smutkiem i żalem żegnamy Panią Marię Tarsa

Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci MARII TARSA Wieloletniego emerytowanego pracownika Urzędu Gminy Łużna. Będziemy Ją wspominać jako pogodną, energiczną i zawsze uśmiechniętą osobę.

Konkurs

Konkurs "Rymowanki dla rolników"

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się Powszechny Spis Rolny 2020. Jest to najważniejsze badanie gospodarstw rolnych, realizowane raz na 10 lat, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE oraz rekomendacjami ONZ. Dane w nim zebrane służą m.in. do opracowywania programów rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich.

Zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

Zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID–19, Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o prowadzeniu przez rachmistrzów spisowych wyłącznie wywiadów telefonicznych w gospodarstwach rolnych przydzielonych im do realizacji, z wykorzystaniem otrzymanych urządzeń mobilnych.

"ĆWICZENIE RENEGADE”

Informujemy, że w dniach 06-09 października 2020r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE – SAREX - 20 z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności.

„Od bierności do aktywności edycja II”

„Od bierności do aktywności edycja II”

W zawiązku z rozpoczęciem realizacji projektu pt. „Od bierności do aktywności edycja II” chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy na rzecz osób pozostających bez zatrudnienia.

strony 1 2 3 4 5 6 7

Galeria filmowa