Internet światłowodowy w Szalowej, Woli Łużańskiej i Łużnej.

Szybki internet w domu? Dziś dla wielu z nas to jedno z podstawowych narzędzi, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne życie. Chcesz dowiedzieć się, co się dzieje w okolicy w nadchodzący weekend, kupić nowy odkurzacz bez wychodzenia z domu, wysłać PIT do urzędu, czy po prostu zrelaksować się i obejrzeć kolejny odcinek ulubionego serialu kiedy masz na to ochotę lub pograć na komputerze? A jeśli wszyscy domownicy mają podobne potrzeby? Odpowiedź brzmi: światłowód.

Już niebawem mieszkańcy Szalowej, Łużnej, Woli Łużańskiej, Mszanki oraz Biesnej będą mogli korzystać z superszybkiego internetu światłowodowego o prędkościach 100Mb/s, 300 Mb/s lub nawet 1 Gb/s/.

Orange Polska buduje tu sieć z wykorzystaniem środków unijnych POPC. Do tej pory z takiej możliwości mogą korzystać mieszkańcy: Dominikowic, Sękowej, Szymbarku, Kobylanki, Libuszy, Biecza, Strzeszyna, Śnietnicy, Sitnicy, Krygu, Ropy, Ropicy Górnej, Ropicy Polskiej, Bystrej.

Zainteresowani szybkim łączem będą mieli podłączony światłowód prosto do domu. Fachowcy, którzy wykonają instalację, podłączą i skonfigurują także nasze domowe urządzenia. I to wszystko w około 3 godziny i co ważne, bez dodatkowych opłat.

Jak zamówić?

Jak zamówić Światłowód bez wychodzenia z domu? Pobierz i uzupełnij formularz, a następnie wyślij mms-em pod numer telefonu 511-181-863 lub przynieś
formularz do salonu Orange przy ul Legionów 14. Wybierając domowy internet warto zamówić go w pakiecie razem z innymi usługami. Na przykład w pakiecie Orange Love, do dyspozycji mamy wtedy nawet 4 usługi – internet domowy, TV telefon komórkowy i stacjonarny. I to wszystko na jednym rachunku i w bardzo dobrej cenie. Aby zamówić internet światłowodowy zapraszamy do salonu Orange w Gorlicach przy ul. Legionów 14, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz w sobotę od 8 do 13.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów zapewniamy wszelkie środki ostrożności takie jak: płyny dezynfekujące, jednorazowe rękawiczki, oddzielające pleksi. Jeśli jednak wolisz zostać w domu zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 511181863.

 


Załączniki:

Formularz zamówienia.