Ankieta SERVQUAL do zbadania jakościowych oczekiwań rolników względem portalu "Wirtualne Pole"

W ramach realizacji projektu "Wirtualne pole, realny produkt – stworzenie nowatorskiego modelu sprzedaży produktów rolnych” finansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-20 przygotowywany jest innowacyjny portal.

 

Dzięki niemu rolnik będzie mógł dokonać sprzedaży zarówno produktów jak i usług wprost do konsumenta. Na rynku nie ma jeszcze tego typu portalu, gdzie możliwy jest sprzedaż zarówno produktów jak i  usług wprost przez rolnika do konsumenta - przy czym konsument może wybrać poletko z którego pochodzą jego owoce, warzywa lub zioła i wykonywać część zabiegów uprawowych, np. pielęgnacji roślin lub zlecić całą uprawę roślin rolnikowi w wybranym systemie produkcji płodów rolnych. Niniejsza ankieta ma na celu poznanie oczekiwań względem innowacyjnego portalu przez rolników. Proszę aby wskazał/a Pan/i na oczekiwane cechy portalu służącego do sprzedaży poprzez Internet i wprost od rolnika.


Pytania/twierdzenia w ankiecie odnoszą się do Pana/i oczekiwań względem doskonałego portalu. Jeżeli stanowczo się Pan/i zgadza ze stwierdzeniami w ankiecie to proszę wybrać 5, jeżeli Pan/i stanowczo się nie zgadza proszę wybrać 1.
 

Celem niniejszych badań jest przygotowanie rekomendacji odnoszących się do pięciu obszarów jakości.

Ankieta SERVQUAL do zbadania jakościowych oczekiwań rolników względem portalu "Wirtualne Pole". Prosimy o wypełnienie ankiety internetowej (link)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWf43EQSUWHiUEC4ATSFqy6i1rNRtKxyfqDIpSnLvStFfuyg/viewform