Remont w budynku GOK zakończony

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że dobiegły końca prace remontowe i modernizacyjne prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej, w ramach realizacji zadania „Kultura na wyższym poziomie – remont i adaptacja pomieszczeń II piętra w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej”, których celem było stworzenie odpowiednich warunków do prowadzenia działalności kulturalnej oraz poprawa estetyki wnętrza budynku.

 

Remont objął pomieszczenia znajdujące się na II piętrze budynku GOK oraz w tym: remont ścianek działowych, podłóg i sufitów, modernizację instalacji elektrycznej i  wodnokanalizacyjnej, adaptowanie jednego z pomieszczeń na sanitariaty, wymianę drzwi, położenie płytek ceramicznych i paneli podłogowych oraz malowanie ścian. 

Zupełnie nowe, estetyczne i nowoczesne oblicze zyskał także korytarz wraz z holem przed głównym wejściem na salę widowiskową. Tutaj wymieniono drzwi i oświetlenie, zamontowano gablotę, a na  ścianach położono płytki imitujące cegłę oraz zamontowano powietrzną kurtynę cieplną nad wejściem do budynku.

 Pomimo trudności spowodowanych panującym stanem epidemii wykonawcy remontu: firma WITEX z Siołkowej oraz Zakład Remontowo – Budowlany Andrzej Kuś z Biesnej zakończyli prace w terminach określonych w umowach.

Na realizację w/w zadań Gminny Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 62.000,00 zł. To już kolejna, otrzymana w tym roku dotacja otrzymana od MKiDN. Pragniemy tą drogą serdecznie podziękować za otrzymane wsparcie bez którego realizacja prac remontowych był by niemożliwa.


 

 


GALERIA: