Aktualności

Konkursy na stanowiko dyrektorów w Łużnej i Szalowej.

Konkursy na stanowiko dyrektorów w Łużnej i Szalowej.

Wójt Gminy Łużna ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora: Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 1 w Łużnej, oraz Dyrektora Samorządowego Przedszkola w Szalowej.

Informacja o rekrutacji do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2018/2019

Informacja o rekrutacji do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2018/2019

Dyrektorzy szkół i przedszkoli z terenu Gminy Łużna ogłaszają nabór do placówek oświatowych.

Zaproszenie na szkolenie o uzależnieniach.

Zaproszenie na szkolenie o uzależnieniach.

Wójt Gminy Łużna oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łużnej zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie

Badania ankietowe

Badania ankietowe

Uprzejmie informujemy, że w 2018 roku, Urząd Statystyczny w Krakowie będzie przeprowadzał na terenie województwa małopolskiego liczne badania ankietowe.

Nabór na urzędników wyborczych

Nabór na urzędników wyborczych

Na podstawie § 2 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 19 lutego 2018 r. w sprawie określenia liczby, trybu i warunków powoływania urzędników wyborczych, Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Nowym Sączu informuje o liczbie urzędników wyborczych w gminach na obszarze właściwości terytorialnej delegatury oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Burmistrz Miasta Gorlice oraz EkoDoradca, zapraszają mieszkańców Gorlic i okolic na spotkanie informacyjne dotyczące wymiany źródeł ciepła, które odbędzie się 20 lutego o godz. 17:00 w Domu Polsko Słowackim. Zapraszamy osoby, które w Regionalnym Programie Operacyjnym zdecydowały się na dofinansowanie w ramach poddziałania 4.4.3 na wymianę kotła węglowego na nowoczesny kocioł na paliwo stałe – gdyż istnieje możliwość montażu źródła ogrzewania na biomasę (czyli pellet) zamiast kotła na węgiel (ekogroszek). Spotkanie dotyczy osób, które planują wymianę kotła zgodnie z przepisami tzw. uchwały antysmogowej oraz osób, które nie wiedzą jeszcze czym jest pellet i chcą zasięgnąć informacji dotyczących tego paliwa.

GALERIAostatnio dodane zdjęcia

WAŻNE INFORMACJE

Dziennik Ustaw Monitor Polski