Aktualności

Wybory sołtysów i rad sołeckich 2019 - druki do pobrania

Wybory sołtysów i rad sołeckich 2019 - druki do pobrania

Wybory sołtysów i członków rad sołeckich planuje się przeprowadzić 7 kwietnia 2019 roku (niedziela). Prawo wyboru sołtysa i członków rady sołeckiej przysługuje osobom stale zamieszkałym na obszarze danego sołectwa, posiadającym obywatelstwo polskie i ukończone 18 lat.

Fundacja „Pamięć” zaprasza na obóz młodzieżowy

Fundacja „Pamięć” zaprasza na obóz młodzieżowy

Fundacja „Pamięć” z siedzibą w Warszawie, której głównym celem jest ochrona miejsc pamięci, cmentarzy i grobów ofiar wojen, upowszechnianie wiedzy i utrwalanie tradycji poszanowania miejsc pamięci i grobów szczególnie wśród młodzieży a także rozwijanie kontaktów z krajowymi i zagranicznymi organizacjami o podobnych celach działania zaprasza młodzież z terenu Gminy Łużna do wzięcia udziału w dwóch przedsięwzięciach.

„Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich

„Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, organizuje V edycję konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich – drużyny składające się maksymalnie z trzech osób. Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.

Ostatkowe ciasto dla Antosi

Ostatkowe ciasto dla Antosi

Będą pyszne ciasta i oryginalna strażacka grochówka, a do upolowania ostatnie kalendarze z druhnami i druhami z Gorlickiego. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do małej Antosi. Z każdym Waszym telefonem utwierdzamy się w przekonaniu, że podjęliśmy słuszną decyzję, a „Ostatkowe ciasto dla Antosi” będzie strzałem w dziesiątkę. Oczywiście, tylko z Waszą pomocą.

Narodowy Dzień Pamięci

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" uroczyste obchody

W imieniu organizatorów zapraszany na uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Bezpłatna mammografia

Bezpłatna mammografia

Zapraszamy panie z terenu Gminy Łużna na bezpłatne badania mammograficzne które odbędą się 4 lutego przy Urzędzie Gminy Łużna

Galeria filmowa


GALERIAostatnio dodane zdjęcia