Aktualności

„Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość

„Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość".

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska”

Konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska”

Dla pasjonatów fotografii i miłośników wsi Konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska” z okazji 25-lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ARiMR obchodzi w tym roku 25-lecie działalności. Z tej okazji przygotowała dla mieszkańców naszego województwa szereg konkursów. 1 lipca rozpoczął się konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska. 25 zdjęć na 25-lecie ARiMR”. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, którzy fotografują amatorsko i będą chcieli uczynić tematem swoich zdjęć małopolskie rolnictwo.

Wakacje z GOK w Łużnej

Wakacje z GOK w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej naprasza na letnie zajęcia

Konkurs fotograficzny -

Konkurs fotograficzny - "Polska smakuje"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Jubileusz 60 lat Uzdrowiska Wysowa

Jubileusz 60 lat Uzdrowiska Wysowa

11 sierpnia 2019 w Wysowej Zdroju - Park Zdrojowy hucznie będzie obchodzony jubileusz 60-lecia Uzdrowiska Wysowa S.A oraz 70-lecia Wysowianki. Rozpoczęcie o godz. 14. Będzie to impreza plenerowa - wstęp wolny.Więcej szczegółów niebawem.

Biathlon dla każdego - Wysowa Zdrój

Biathlon dla każdego - Wysowa Zdrój

“Biatlon dla Każdego” to letnia odmiana popularnej zimowej (olimpijskiej) dyscypliny, w ramach której zawodnicy biegają bez broni na wyznaczonym dystansie od 500 m do 2000 m w zależności od wieku, a następnie strzelają do tarczy.

Galeria filmowa


GALERIAostatnio dodane zdjęcia