Aktualności

III Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej - Zaproszenie

III Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej - Zaproszenie

Gminny Ośrodek Kultury oraz Parafia Rzymskokatolicka w Łużnej serdecznie zapraszają na III Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej , który odbędzie się w dniu 08 listopada br. w GOK w Łużnej. Honorowy patronat nad Festiwalem objął Wójt Gminy Łużna Pan Mariusz Tarsa.

VII edycja przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości”

VII edycja przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości”

Rok 2020 jest rokiem, w którym będziemy obchodzić setną rocznicę urodzin wielkiego Polaka papieża Św. Jana Pawła II oraz setną rocznicę Bitwy Warszawskiej. Mając świadomość, jak bliska sercu Karola Wojtyły była wolność i suwerenność naszej Ojczyzny, nie możemy zostać obojętni na tak doniosłą chwilę, jaką będzie świętowanie urodzin naszego rodaka i walka o granice już niepodległego państwa polskiego. Uczcijmy zatem tę szczególną datę 18 maja 2020 roku, dając możliwość młodemu pokoleniu wczytanie się w biografię i naukę świętego Jana Pawła II, który uważał że „Wolność stale trzeba zdobywać”.

Wesprzyj Akcję Ciasto dla Antosi!

Wesprzyj Akcję Ciasto dla Antosi!

Gmina Łużna zachęca wszystkich do wsparcia Akcji „Ciasto dla Antosi”, która odbędzie się w niedzielę 27 października przy kościołach w regionie.

DZIAŁANIA UCZNNIÓW W RAMACH  X EDYCJI KONKURSU „ODBLASKOWA SZKOŁA”

DZIAŁANIA UCZNNIÓW W RAMACH X EDYCJI KONKURSU „ODBLASKOWA SZKOŁA”

Jestem bezpieczny – zajęcia edukacyjne w klasach I – III mające na celu przygotowanie uczniów do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, utrwalenie znajomości podstawowych znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej, kształtowanie pozytywnych cech wzorowego uczestnika ruchu drogowego oraz zapobieganie niebezpiecznym zachowaniom.

„Ekologiczno- Odblaskowe Sprzątanie Świata”

„Ekologiczno- Odblaskowe Sprzątanie Świata”

26 września 2019 r. uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Łużnej, w ramach koła ekologicznego przystąpili do akcji „Ekologiczno- Odblaskowe Sprzątanie Świata”.

"Piekło Południa 2019" - zapraszamy na niedzielę

Już tylko godziny dzielą nas od startu trzeciej edycji Piekła Południa. Dziś chcemy wam przekazać kilka informacji, które wam i nam pomogą funkcjonować w dniu zawodów.

Galeria filmowa


GALERIAostatnio dodane zdjęcia