Aktualności

Konkurs fotograficzny -

Konkurs fotograficzny - "Polska smakuje"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Jubileusz 60 lat Uzdrowiska Wysowa

Jubileusz 60 lat Uzdrowiska Wysowa

11 sierpnia 2019 w Wysowej Zdroju - Park Zdrojowy hucznie będzie obchodzony jubileusz 60-lecia Uzdrowiska Wysowa S.A oraz 70-lecia Wysowianki. Rozpoczęcie o godz. 14. Będzie to impreza plenerowa - wstęp wolny.Więcej szczegółów niebawem.

Biathlon dla każdego - Wysowa Zdrój

Biathlon dla każdego - Wysowa Zdrój

“Biatlon dla Każdego” to letnia odmiana popularnej zimowej (olimpijskiej) dyscypliny, w ramach której zawodnicy biegają bez broni na wyznaczonym dystansie od 500 m do 2000 m w zależności od wieku, a następnie strzelają do tarczy.

„ Bądź EKO ”

„ Bądź EKO ”

Konkurs organizowany w ramach projektu pn.: „Ograniczenie niskiej emisji na terenie Związku Gmin Ziemi Gorlickiej przez wykorzystanie urządzeń grzewczych na paliwa stałe oraz Odnawialnych Źródeł Energii”

Konkurs plastyczny „ Moja zielona okolica ”

Konkurs plastyczny „ Moja zielona okolica ”

Konkurs organizowany w ramach projektu pn.: „Ograniczenie niskiej emisji na terenie Związku Gmin Ziemi Gorlickiej przez wykorzystanie urządzeń grzewczych na biomasę oraz Odnawialnych Źródeł Energii”

MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH

MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie po raz kolejny organizuje MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH AKTYWNYCH DLA ROZWOJU, które odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 roku w godzinach od 16:00 do 19:00 w sali obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie, przy ul. Racławickiej 56.

Galeria filmowa


GALERIAostatnio dodane zdjęcia