Wiadomości

Festiwal Muzyki Kameralnej BRAVO MAESTRO

Festiwal Muzyki Kameralnej BRAVO MAESTRO

W ostatnie wakacyjne dni sierpnia Kąśna Dolna, jak co roku, rozbrzmiewać będzie najwybitniejszymi dziełami muzyki kameralnej w mistrzowskich wykonaniach elity polskich muzyków.

Jubileusz 60 lat Uzdrowiska Wysowa

Jubileusz 60 lat Uzdrowiska Wysowa

Uzdrowisko Wysowa SA oraz Wysowianka- naturalna woda mineralna zaprasza na Jubileusz 60-lecia Uzdrowiska Wysowa S.A i 70-lecia Rozlewni Wód Minerlanych Wysowianka, który odbędzie się 11 sierpnia 2019 w Wysowej-Zdroju, Park Zdrojowy, start od godziny 14.00.

17:00 -

17:00 - "Godzina W" - 75 rocznica Powstania Warszawskiego

Dziś łączymy się myślami z Warszawą - miastem bohaterem. 75 lat temu okupowana przez Niemców stolica Polski podniosła głowę przeciwko nieprawości, zbrodni i gwałtom hitlerowców.

Wieś Kołami się kręci!

Wieś Kołami się kręci!

Rusza konkurs Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na najpiękniejsze stoisko Koła Gospodyń Wiejskich

OSPomaga, edukuje, ratuje! - Głosujmy na OSP Łużna

OSPomaga, edukuje, ratuje! - Głosujmy na OSP Łużna

Druhowie z OSP KSRG Łużna walczą o głosy w plebiscycie Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU. Ich projekt zakłada m.in.:

„Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość

„Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość".

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

„Moja zielona okolica” - rozdanie nagród

„Moja zielona okolica” - rozdanie nagród

W dniu 26 czerwca 2019 r. w Urzędzie Gminy Łużna odbyło się wręczenie dyplomów oraz nagród zwycięzcom konkursu plastycznego pn. „Moja zielona okolica”

Konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska”

Konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska”

Dla pasjonatów fotografii i miłośników wsi Konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska” z okazji 25-lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ARiMR obchodzi w tym roku 25-lecie działalności. Z tej okazji przygotowała dla mieszkańców naszego województwa szereg konkursów. 1 lipca rozpoczął się konkurs fotograficzny „Rolnicza Małopolska. 25 zdjęć na 25-lecie ARiMR”. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, którzy fotografują amatorsko i będą chcieli uczynić tematem swoich zdjęć małopolskie rolnictwo.

Wakacje z GOK w Łużnej

Wakacje z GOK w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej naprasza na letnie zajęcia

Konkurs fotograficzny -

Konkurs fotograficzny - "Polska smakuje"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

strony 1 2 3 4 5 6 7

Galeria filmowa