Wiadomości

Wakacje z GOK w Łużnej

Wakacje z GOK w Łużnej

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej naprasza na letnie zajęcia

Konkurs fotograficzny -

Konkurs fotograficzny - "Polska smakuje"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Jubileusz 60 lat Uzdrowiska Wysowa

Jubileusz 60 lat Uzdrowiska Wysowa

11 sierpnia 2019 w Wysowej Zdroju - Park Zdrojowy hucznie będzie obchodzony jubileusz 60-lecia Uzdrowiska Wysowa S.A oraz 70-lecia Wysowianki. Rozpoczęcie o godz. 14. Będzie to impreza plenerowa - wstęp wolny.Więcej szczegółów niebawem.

Biathlon dla każdego - Wysowa Zdrój

Biathlon dla każdego - Wysowa Zdrój

“Biatlon dla Każdego” to letnia odmiana popularnej zimowej (olimpijskiej) dyscypliny, w ramach której zawodnicy biegają bez broni na wyznaczonym dystansie od 500 m do 2000 m w zależności od wieku, a następnie strzelają do tarczy.

„ Bądź EKO ”

„ Bądź EKO ”

Konkurs organizowany w ramach projektu pn.: „Ograniczenie niskiej emisji na terenie Związku Gmin Ziemi Gorlickiej przez wykorzystanie urządzeń grzewczych na paliwa stałe oraz Odnawialnych Źródeł Energii”

Konkurs plastyczny „ Moja zielona okolica ”

Konkurs plastyczny „ Moja zielona okolica ”

Konkurs organizowany w ramach projektu pn.: „Ograniczenie niskiej emisji na terenie Związku Gmin Ziemi Gorlickiej przez wykorzystanie urządzeń grzewczych na biomasę oraz Odnawialnych Źródeł Energii”

V MAŁOPOLSKI KONGRES KOBIET

Małopolski Kongres Kobiet to pierwsze i największe w regionie, apolityczne i niekomercyjne wydarzenie społeczno-kulturalne adresowane do kobiet, które każdego roku przyciąga ponad 1000 uczestniczek (i uczestników) z całej Małopolski i województw ościennych. Organizowany jest od 2014 roku przez krakowskie Stowarzyszenie „Most Kobiet”, którego misją są działania na rzecz wzajemnego wspierania, inspirowania, aktywizowania, rozwoju i integracji kobiet, poprawy jakości życia oraz zwiększania czynnego udziału kobiet w życiu społecznym, naukowym, kulturalnym, publicznym, etc. Dzięki wsparciu Partnerów i Sponsorów udział w Kongresie jest bezpłatny, a wszystkie edycje MKK mogłyśmy zorganizować w prestiżowych lokalizacjach, takich jak Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ICE KRAKÓW Congress Centre, czy Centrum konferencyjne hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie.

MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH

MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie po raz kolejny organizuje MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH AKTYWNYCH DLA ROZWOJU, które odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 roku w godzinach od 16:00 do 19:00 w sali obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie, przy ul. Racławickiej 56.

Zgłoś swój pomysł do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Zgłoś swój pomysł do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Masz pomysł na wydarzenie, które spodoba się mieszkańcom Twojego powiatu? Widzisz, że potrzebna jest jakaś inwestycja albo inicjatywa, która pomoże rozwiązać społeczny problem? Chcesz, żeby w Twojej okolicy było ciekawiej lub po prostu – piękniej? Dobrze się składa – już 27 maja rusza składanie zadań do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Swój pomysł może zgłosić każdy mieszkaniec województwa, który skończył 16 lat. Na wypełnione formularze urząd marszałkowski województwa małopolskiego czeka do 17 czerwca.

II NABÓR DO PROJEKTU

II NABÓR DO PROJEKTU "MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0"

Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w związku z realizacją Projektu „Małopolska Niania 2.0” ogłasza DRUGI NABÓR DO PROJEKTU „MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0”

strony 1 2 3 4 5 6 7

Galeria filmowa