Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Już w najbliższy poniedziałek będziemy świętować Dzień Kobiet. Święto wyjątkowe, bo My mężczyźni mamy okazję, w sposób szczególny, podziękować naszym Drogim Paniom.

 

Dziękujemy Wam za wszystko co wnosicie do naszego życia, za piękno, wdzięk i dobroć, za pracowitość i troskę o nasze rodziny, za wychowanie naszych dzieci i poniekąd…. nas. 

Za wrażliwość i wyjątkowy sposób postrzegania świata.

Życzymy Wam Szanowne Panie dużo zdrowia, satysfakcji i spełnienia. Samych słonecznych i radosnych chwil. Oby zawsze towarzyszyła Wam miłość, szacunek i poczucie bezpieczeństwa.

Bardzo szkoda, że nie możemy spotkać się z Wami na żywo, jak co roku. Bardzo nam tego brakuje. Przyjmijcie proszę, Drogie Panie, nasze serdeczne życzenia i podziękowania przekazane  w takiej, niedoskonałej formie. Miejmy nadzieję, że wkrótce nadrobimy te wszystkie spotkania i uroczystości, których nie zrealizowaliśmy w czasie pandemii.

Niech dopełnieniem naszych życzeń będzie zaproszenie na piękny koncert, dedykowany wszystkim Zacnym Paniom, a przygotowany przez pracowników, podopiecznych i sympatyków Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej. Serdecznie zapraszamy Was, na premierę online już w najbliższy sobotni wieczór.

Z uszanowaniem

Mariusz Tarsa

Wójt Gminy Łużna

Tomasz Ptaszek

Przewodniczący Rady Gminy Łużna

i wszyscy mężczyźni z Łużnej i nie tylko.

 

Zapraszamy również wszystkie Panie na uroczysty premierowy koncert, "Jesteś Serca Biciem"